ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta Ełku
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Ogłoszenie - wyniki

Pobierz dane XML Ogłoszenie numer: O.OP.210.2.2016Drukuj informację Ogłoszenie numer: O.OP.210.2.2016

Szczegóły informacji

Ogłoszenie: Dyrektor Muzeum Historycznego w Ełku - wyniki

Miejsce pracy: Muzeum Historyczne w Ełku

Wymiar etatu: 1

Ilość etatów: 1

Wydział: Muzeum Historyczne w Ełku

Data udostępnienia: 2016-02-10

Ogłoszono dnia: 2016-02-10 przez Anna Lewandowska

Termin składania dokumentów: 2016-02-23 15:30:00

Nr ogłoszenia: O.OP.210.2.2016

Id ogłoszenia: O-OP.210.2.2016

Zlecający: Prezydent Miasta Ełku

II. Uzasadnienie wyniku:

Informuję, iż w wyniku zakończenia procedury konkursowej na w/w stanowisko został wybrany Pan Kazimierz Bogusz zamieszkały w Ełku.
 
Uzasadnienie wyboru:
W wyniku ogłoszenia o konkursie na w/w stanowisko pracy wpłynęła 1 oferta złożona przez Pana Kazimierza Bogusz. Oferta spełniła wymagania formalne podane w ogłoszeniu.
Podstawowym narzędziem rekrutacyjnym była rozmowa kwalifikacyjna, która przeprowadzona została w oparciu o przedstawioną „Koncepcję funkcjonowania i rozwoju Muzeum Historycznego w Ełku w okresie 5-letnim”. Kandydatowi zadano również pytania z zakresu znajomości aktów prawnych, w tym: ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, ustawy o muzeach, ustawy o ochronie zabytków, ustawy prawo zamówień publicznych, ustawy o finansach publicznych, ustawy o samorządzie gminnym. Istotnym elementem rozmowy kwalifikacyjnej były kwestie finansowe jednostki oraz propozycje pozyskania i wykorzystania środków ze źródeł zewnętrznych.
W ocenie komisji konkursowej Pan Kazimierz Bogusz przedstawił bardzo dobrą, spójną i możliwą do realizacji „Koncepcję funkcjonowania i rozwoju Muzeum Historycznego w Ełku w okresie 5-letnim”. W trakcie rozmowy wykazał się właściwą znajomością aktów prawnych, w oparciu o które funkcjonuje Muzeum Historyczne w Ełku. Pan Kazimierz Bogusz przedstawił szereg propozycji w zakresie nowych oraz rozwoju istniejących form działalności na bazie istniejącej infrastruktury Muzeum. Propozycje zawierają pomysły na rozbudowę i renowację kolekcji Muzeum, działalność wystawienniczą (stałą i czasową), plany wydawnicze, działalność naukową, edukacyjną i popularyzatorską. Nowe pomysły z pewnością wpłyną na uatrakcyjnienie i uporządkowanie dotychczasowej oferty Muzeum, skierowanej do różnych grup odbiorców.
Kandydat posiada wyższe wykształcenie magisterskie na kierunku historia oraz socjologia. Ukończył studia podyplomowe w zakresie muzealnictwa oraz podyplomowe studia menadżerskie. Jest członkiem Stowarzyszenia Muzealników Polskich Oddziału Warmińsko – Mazurskiego. Biegle posługuje się technologiami informatycznymi. Zna bardzo dobrze język rosyjski oraz język angielski na poziomie dobrym. Przez 8 lat był nauczycielem (w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku i I Liceum Ogólnokształcącym w Ełku). Posiada kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w samorządowej instytucji kultury.
Wykształcenie, kwalifikacje, doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje osobowościowe Pana Kazimierza Bogusz dają gwarancję należytego wywiązywania się z obowiązków dyrektora Muzeum Historycznego w Ełku, w tym realizację przedstawionej „Koncepcji funkcjonowania i rozwoju Muzeum Historycznego w Ełku w okresie 5-letnim”.
 

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miasta w Ełku
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Aneta Mróz
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2016-03-22
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Aneta Mróz
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2016-03-22 10:04:51
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Aneta Mróz
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2016-03-22 10:08:04
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Aneta Mróz
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2016-03-22 10:10:45
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
3057 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony