ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta Ełku
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Zamówienia publiczne o wartości nieprzekraczającej 30000 euro

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usługi – zakwaterowanie i wyżywienie 50 osób z Kowna (Litwa) podczas festiwalu inaugurującego otwarcie wieży widokowej na osiedlu Bogdanowicza w dniach 25-28 czerwca 2020 r. w ramach projektu "Transgraniczny obszar turystyczny w mieście Ełk i Kowno".

Informacja ogłoszona dnia 2020-02-11 09:41:06 przez Magdalena Klimowicz

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usługi – zakwaterowanie i wyżywienie 50 osób z Kowna (Litwa) podczas festiwalu inaugurującego otwarcie wieży widokowej na osiedlu Bogdanowicza w dniach 25-28 czerwca 2020 r. w ramach projektu "Transgraniczny obszar turystyczny w mieście Ełk i Kowno".
 
Zgodnie z art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2015 r., poz. 2164 z późn. zm.) niniejsze postępowanie nie podlega przepisom wyżej cytowanej ustawy.
 
Zapytanie ofertowe prowadzone będzie zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień o wartości nieprzekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30.000 euro (Zarządzenie Nr 1375/2014 Prezydenta Miasta Ełku z dnia 16 kwietnia 2014 r.) oraz na podstawie załącznika nr 5 - Szczegółowe warunki dla polskich beneficjentów dotyczące realizacji zamówień publicznych do Podręcznika Programu Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska z dnia 29.03.2018r. dla trzeciego naboru.
 
I. Zamawiający:
Gmina Miasto Ełk
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 4
19 – 300 Ełk
 
II. Przedmiot oferty:
Świadczenie usługi zakwaterowania i wyżywienia 50 osób z Kowna (Litwa), które będą przebywały w Ełku podczas festiwalu inaugurującego otwarcie wieży widokowej na osiedlu Bogdanowicza w dniach 25-28 czerwca 2020 r. w ramach projektu "Transgraniczny obszar turystyczny w mieście Ełk i Kowno" realizowanego w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska, według poniższej specyfikacji:
  • zakwaterowanie 50 osób w pokojach jedno lud dwuosobowych w jednym obiekcie
    (z łazienkami w pokoju, wyposażone w telewizory, suszarki,  ręczniki) podczas trzech nocy 25-28 czerwca 2020 r.,  
hotel/pensjonat/ośrodek powinien znajdować się na terenie miasta Ełku,
zakwaterowanie w dniu 25 czerwca 2020 r. w godzinach popołudniowych, wykwaterowanie w dniu 28 czerwca 2020 r. w godzinach porannych, godziny zameldowania i wymeldowania Zamawiający ustali z Wykonawcą bezpośrednio przed realizacja usługi;
  • wyżywienie 50 osób w miejscu zakwaterowania:
            25 czerwca 2020 r. (czwartek): kolacja minimum: danie ciepłe, wędlina, ser, ciepłe napoje (kawa, herbata do wyboru z dodatkami cukier, cytryna, mleko, z uwzględnieniem specjalnych potrzeb np. potraw wegańskich, diety bezglutenowej, etc),
 
            26 czerwca 2020 r. (piątek): pełnowartościowe śniadanie w formie stołu szwedzkiego (wraz z napojami zimnymi i ciepłymi), obiad (zupa, drugie danie, deser, woda, kawa, herbata), kolacja minimum: danie ciepłe, wędlina, ser, ciepłe napoje (kawa, herbata do wyboru z dodatkami cukier, cytryna, mleko, z uwzględnieniem specjalnych potrzeb np. potraw wegańskich, diety bezglutenowej, etc),
 
            27 czerwca 2020 r. (sobota): pełnowartościowe śniadanie w formie stołu szwedzkiego (wraz z napojami zimnymi i ciepłymi), obiad (zupa, drugie danie, deser, woda, kawa, herbata), kolacja minimum: danie ciepłe, wędlina, ser, ciepłe napoje (kawa, herbata do wyboru z dodatkami cukier, cytryna, mleko, z uwzględnieniem specjalnych potrzeb np. potraw wegańskich, diety bezglutenowej, etc),
 
            28 czerwca 2020 r. (niedziela): pełnowartościowe śniadanie w formie stołu szwedzkiego (wraz z napojami zimnymi i ciepłymi), obiad (zupa, drugie danie, deser, woda, kawa, herbata).
 
Wyżej wymienione posiłki będą odbywały się w tym samym obiekcie co zakwaterowanie, zróżnicowane dania każdego dnia inne;
 
Wykonawca zapewni obsługę oraz sprzęt niezbędny do serwowania posiłków, godziny serwowania śniadania Zamawiający ustali z Wykonawcą bezpośrednio przed realizacją usługi.
 
III. Termin świadczenia usługi:
25-28 czerwca 2020 r.
 
IV. Sposób wyboru oferty:
Kryterium wyboru – najniższa cena brutto. 
Informacja o wybranej ofercie zostanie przekazana protokołem poprzez umieszczenie na stronie BIP Urzędu Miasta. Następnie zostanie podpisana umowa z wykonawcą spełniającym warunki zapytania. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postepowania bez podania przyczyny. Od decyzji Urzędu Miasta w Ełku nie przysługuje odwołanie ani zażalenie.
 
V. Termin, miejsce oraz sposób złożenia oferty:
Ofertę należy złożyć do 21 lutego 2020 r. do godz. 15.30, osobiście lub drogą pocztową (w zamkniętej kopercie) w Urzędzie Miasta w Ełku, ul. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk z dopiskiem „Oferta – zakwaterowanie i wyżywienie 50 osób w ramach projektu „Transgraniczny obszar turystyczny w mieście Ełk i Kowno" Interreg V-A Litwa – Polska”.
 
Oferta powinna być złożona na załączonym formularzu ofertowym podpisana czytelnie przez Oferenta.
 
VI. Osoba do kontaktu:
Emilia Pachucka, tel. 87 732 61 21, email:
Iga Arciszewska, tel. 87 732 61 23, email:
 
                                                                                                                Zastępca Prezydenta Miasta
                                                                                                                            Artur Urbański

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miasta w Ełku
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2020-02-11
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Emilia Pachucka
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2020-02-11 09:38:54
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Magdalena Klimowicz
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2020-02-11 09:41:06
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Magdalena Klimowicz
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2020-02-11 09:41:06
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
28 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony